Menu

Informacja

Założenie aliasu zajmie Ci tylko chwilkę. Możesz założyć wiele aliasów i zarządzać nimi jak chcesz. A to wszytko zupełnie za darmo i bez reklam. Na co jeszcze czekasz.


Skracacz linków

Już dziś możesz skorzystać za darmo ze skracacza linków. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i bardzo funkcjonalne. Załóżmy że znalazłeś bardzo ciewą stronę lub aukcje internetową, niestety link do niej jest bardzo długi, co robisz? Odwiedzasz stronę pod aderesem www.ofu.pl/skracacz.php, wklejasz link żródła i za chwilę adres do twojej ulubionej strony może wyglądać nastepujaco http://ofu.pl/xxyy. Zapraszamy do korzystania.

Strona główna

Osoby zajmujace się wirynami internetowymi, zdają sobię sprawę jak ważny jest odpowwiedni adres ich strony. Adres musi być krótki, logiczny oraz musi zapadać w pamięć odwiedzającym. Już dziś całkowicie za darmo, dajemy Ci możliwość stworzenia swojej niepowtarzalnej nazwy w domenie ofu.pl, twój adres będzie krótki i łatwy do zapamiętania. Nie czekaj zaarejestrój swoja nazwę! www.twojanazwa.ofu.pl!

Aliasy są dobrze indexowane przez wyszukiwarki !

  Sytem aliasów jest napisany z myślą o robotach wyszukiwarek takich jak: Google.pl , Onet.pl , Wp.pl , Interia.pl, dzieki temu Twoja strona osiągnie większą pozycję w rankingu i zyskasz więcej odwiedzin.


Wyjątkowy adres w domenie ofu.pl

Szkoda wydawać pieniędzy na domeny nasz alias da Ci to wszystko za darmo!. Serdecznie zapraszamy do zakładania nowych kont.
 

Czym są aliasy?

 

Alias internetowy - to alternatywny (dodatkowy) atrakcyjny i łatwy do zapamiętania adres URL, lub adres poczty elektronicznej, np.

http://twoja_nazwa.ofu.pl

zamiast:

http://www.serwer.pl/~user/konto/twoja_nazwa/

Mówiąc krótko dzięki naszemu systemowi ułatwisz pracę sobie i innym. Internauta szybciej zapamięta krótki adres niz długi ze znakami specjalnymi. Skorzystaj już dzisiaj!Polecamy